Boleslavský pohár - Kosořice

14.09.2014 17:21

No a je to tady.... všichni na to čekají, jak to dneska vlastně všechno dopadne, nikdo nic nemá jisté :) Bylo to těsné ale naši kluci dřeli jak mohli a perfektní čas 22,75s jim přinesl krásné třetí místo a zasloužený pohár do sbírky. To holky byly nervózní a už to chtěly mít za sebou, a však nefungoval terč a jejich pokus tak musely na úplném konci soutěže opakovat. To jim zajistilo krásný čas 26,41s a také první místo.

Teď už se jen čekalo na vyhlášení, kluci počítali a věděli že Boleslavský pohár zaběhli na celkové třetí místo a potvrdili tak výsledky z loňského roku. Holky si to zakázaly a chtěly se nechat překvapit. Šuškalo se kolem nich něco o druhém místě, což považovaly za obrovský úspěch. O to větší překvapení bylo při vyhlášení, kdy nastupovaly na stupně vítězů na místo první :)